Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 845,00 Kč (73,80 EUR)
naše cena 2 792,00 Kč (111,68 EUR)
naše cena 1 869,00 Kč (74,76 EUR)

POMŮŽEME VÁM

Objednávky vyřizuje : Budík Petr
tel: 608603737
info(a)botydoroboty.cz
Kamenná prodejna
Heršpická 6, 639 00 Brno

  


 

 
NAŠI DODAVATELÉ » SHOES FOR CREWS » TECHNOLOGIE » TECHNOLOGIE

Technologie pracovní obuvi Shoes for Crews

Protiskluzová obuv

Všechny podrážky na botách SFC mají efektivní protiskluzovou technologii SLIP-RESISTANT. Exkluzivní technologie SLIP-RESISTANT poskytuje protiskluznost, která je potřeba, aby jste zůstali v bezpečí.

protiskluzová obuv

 

Značka bezpečí

Máme vlastní značku bezpečí. Najdete ji na našich produktech. Jedním mrknutím zjistíte že jste v bezpečí.

značka bezpečí

Vše začíná u paty

Pneumatiky na závodním autě jsou extra široké, protože čím větší je kontakt s povrchem tím lepší je přilnavost. Půjčili jsme si tento koncept pro nový tvar zadní části podrážky. Je trochu širší a více čtvercová, aby se zvětšila kontaktní plocha mezi podlahou a botami a aby se snížila možnost skluzu a pádů.

bezpečnostní obuv

Odlehčené

Navrhli jsme pěnovou směs, abychom odlehčili většinu našich stylů, což nyní usnadňuje váš došlap. Každý ubraný gram se počítá, aby pomohl odebrat tlak na vaše nohy, kolena a klouby během pracovního dne.

odlehčená obuv

Systém ZoneTraction

Práce, kterou děláte, určuje, jak se pohybujete a jakou trakci potřebujete. ZoneTraction spojuje nejvykonější a nejúčinnější trakční modely a zapojí je přesně tam, kde je nejvíce potřebujete, aby jste zůstali v bezpečí.

trakce obuvi

Systém SpillGuard

Pokud se vám stává, že se v práci občas rozlije něco horkého, spolehněte se na SpillGuard. Tato membrána je zakomponována do svrchního materiálu a chrání přední část před horkými kapalinami.

voděodolná obuv

Systém FlexTread

Když pracujete tvrdě, potřebujete botu, která pracuje s vámi, ne proti vám. Podložky FlexTread jsou navrženy tak, aby napodobovaly přirozený pohyb nohy, takže vy a vaše boty jste vždy o krok napřed.

obuv s podporou pohybu

Systém TripGuard

Někdy jsou v přední části obuvi výčnělky, které mohou způsobit zakopnutí. Proto jsme vytvořili TripGuard. Mírné zakřivení a hladkost v přední části usnadňuje pohyb z kluzkých povrchů na koberec a gumové podložky bezpečně.

obuv proti zakopnutí