Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 845,00 Kč (73,80 EUR)
naše cena 1 624,00 Kč (64,96 EUR)
naše cena 1 100,00 Kč (44,00 EUR)

POMŮŽEME VÁM

Objednávky vyřizuje : Budík Petr
tel: 608603737
info(a)botydoroboty.cz
Kamenná prodejna
Heršpická 6, 639 00 Brno

  


 

 
O NÁS

"Seznamte se s námi" příběh eshopu BotyDoRoboty

 


Zdravím,

jmenuji se Petr Budík, vystudoval jsem potravinářskou školu obor kuchař. Po škole jsem se vydal získat praxi do Anglie, kde jsem vařil v restauraci Crown ed Playhatch a v restauraci White House Hotel.

 

Ihned po příjezdu jsem zjistil, že gastronomie u nás a ve světě se podstatně liší. Jak vybavení provozu a zaměstnanců, tak i kvalita a servis nabízených služeb.

 

S pousmáním si vzpomínám, kdy jsem poprvé vstoupil do kuchyně v Crown ed Playatch, byl jsem téměř svlečen. Šéf kuchyně mě očima "sjel" od hlavy k patě a s nesouhlasem hodil na stůl katalog s pracovním oblečením. Pronesl něco ve smyslu "ten týpek v tom bílém pytlu tady tak vařit nebude a donutil mě vybrat si nové oblečení.

 

Musím dodat, že tehdy jsem měl poměrně nové oblečení, které bylo k dostání na našem trhu. Připadal jsem si jako na vojně. Chef zavelel a já jsem jak mávnutím proutku ocitl oděn do úžasného oblečení. Doteď nechápu jak jsem to v tom původním tlustém neprodyšném materiálu mohl vydržet u rozpálené plotny

 

V tomto oblečení jsem pak odpracoval celý svůj pracovní pobyt. "Samozřejmě, že ne jen v tom jednom, občas jsem se i převlékl do náhradního :) "Když jsem se pak po letech vracel do České republiky, byla jsem "vybaven".

 

Přijal jsem práci šefkuchaře a prožil malé "dejavu", zase mě chtěli svlékat :) Nyní to ale bylo proto, že se všem líbilo moje pracovní oblečení.

 

Oživil jsem kontakty a pár lidem z branže objednal stejné prodyšné a pohodlné oblečení co jsem sám nosil. Pak přišlo něco nevídaného, bylo to jak "domino". Oblečení se moc líbilo a brzy se vše rozkřiklo natolik, že jsem začal pravidelně objednávat.

 

Tehdy moje zkušenosti dali za vznik založení eshopu MARMITON (r.2010), který se zaměřuje na kvalitní pracovní oblečení a obuv pro gastronomii wellness a zdravotnictví. Vyberete si u nás velkou škálu certifikovaného, funkčního a designově povedeného pracovního oblečení a obuvi.

 

Od italských a anglických výrobců mám v České republice výhradní zastoupení. Vybral jsem si výrobce, kde mám zboží "na vlastní kůži vyzkoušené" a chci přednosti o jeho kvalitě šířit dál a dostat se do povědomí na českém trhu. Každý zaměstnavatel, pokud chce mít spokojené zaměstnance by měl dbát na jejich pohodlí a bezpečí, protože oni jsou ti nejdůležitější, kteří jeho podnik drží na výši.

 

Největší předností našeho zboží je jeho kvalita a funkčnost. V Americe dokonce vyšla studie u které bylo zjištěno, že speciální podrážky obuvi Shoes for Crews snížili počet úrazů na pracovištích a ušetřili firmám velké náklady za vyplacení nemocenských.

 

Nakonec také veškeré informace a novinky můžete sledovat na našem facebooku https://www.facebook.com/botydoroboty.cz/ nebo

https://www.facebook.com/marmitoncz/?ref=aymt_homepage_panel

 

Pokud budete mít dlouhou chvíli můžete shlédnout naše videa či si počíst o technologiích

https://youtu.be/iYQkiuZQTbA https://youtu.be/5pCu6esnK70

 

V případě že mi zašlete "majlíka" na info@botydoroboty.cz nebo info@marmiton.cz jistě vám odpovím. Jsem sice na "roztrhání" ale nejsem na to sám.

 

V roce 2016 jsem se seznámil se svou přítelkyní Zuzanou. Ta mi přinesla do mého podnikání spoustu zkušeností s technologiemi obuvi od významných celosvětových firem (pracovala totiž roky ve firmě zabývající se prodejem sportovní a turistické obuvi jako specialista na technologie obuvi). V roce 2017 jsme spojili myšlenky a založili sestřičku našeho webu eshop BOTYDOROBOTY. Tento web jsme zaměřili na certifikovanou, technologiemi "nadupanou" pracovní obuv s moderním designem.


příběh MARMITON a BotyDoRoboty


Opět čerpáme z osobních zkušeností, kdy v nejedené obuvi jsem strávil několikadenní zápřah v provozu. Klademe důraz na to, aby pracovní obuv byla technologicky srovnatelná s úrovní maximální kvality sportovní obuvi. Vycházíme z myšlenky kdy práce je srovnatelně náročná s výkonem při sportu. Tak proč nemít pohodlnou, prodyšnou, lehkou a tlumenou obuv i v práci.

 

"Jdeme s dobou" a přizpůsobujeme se požadavkům našich klientů. Ve velkém měřítku máme pravidelné odběratele významné hotely a restaurace, kde jsme vyslyšeli jejich potřeby a zajistili službu výšivek na pracovní oblečení.

 

Letošního roku (r.2017) jsme otevřeli nový sklad/prodejnu, kde si pracovní oblečení a obuv můžete vybrat přímo na tělo.

kamenná prodejna MARMITON a BotyDoRoboty

Foto prodejny

 

Chceme pro naše zákazníky to nejlepší. Je pro nás důležitá jejich spokojenost jak s produkty tak s nabízeným servisem.

 

Snad jsem nás trošku představil. Bohužel nejsem můzou políbený tak promiňte moji formu. Kdo dočetl až do konce má můj obdiv. V dnešní uspěchané době je potřeba se na chviličku zastavit. Proto se nestresujte a přijďte si vybrat v pohodlí do naší útulné prodejničky, kde jistě naleznete vše co hledáte.

 

 

 

 

 

Život je jako bonboniéra,

nikdy nevíš co ochutnáš

 

[Forrest Gump]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kamenná prodejna

Heršpická 6

639 00 Brno

tel.: 777945001 606788731

kamenná prodejna MARMITON a BotyDoRoboty trasa